Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez naszych Klientów. Jeśli jednak na liście brakuje rozwiązania Twojego problemu, skorzystaj z poniższego formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Dlaczego warto wybrać akurat Waszą firmę?

Tym, co nas wyróżnia jest połączenie pasji i doświadczenia. Działamy na rynku od kilunastu lat, a nasza praca przynosi efekty. Gwarantujemy prosejonalizm i miłą atmosferę.

Jaką posiadam gwarancję Waszych usług?

Gwarancja oznacza, że nie ponosi się kosztów, dopóki serwis nie znajdzie się na odpowiednio wysokich pozycjach w wyszukiwarkach.

Czy posiadacie dodatkowe usługi?

Świadczymy szeroki pakiet usług. Oprócz pozycjonowania zajmujemy się także tworzeniem treści an strony internetowe, marketingiem internetowym i wieloma innymi aspektami związanymi z istnieniem w sieci.

Na jakich wyszukiwarkach prowadzicie działania pozycjonujące stronę?

Oprócz najbardziej znanej wyszukiwarki Google dbamy również o wysokie pozycje strony w takich wyszukiwarkach jak np. Netsprint, czy Bing.

Czy pozycjonowanie stron jest zgodne z prawem?

Tak. Wszystkie nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem.

Czy można zacząć pozycjonowanie strony, która jest jeszcze w budowie?

Strona musi być ukończona, aby można ją odpowiednio wypozycjonować.

Ile będzie kosztowało pozycjonowanie danej strony?

Na koszt pozycjonowania składa się m.in. konkurencyjność fraz na jakie ma być pozycjonowana, ich ilość i wiele innych czynników. Aby poznać dokładną cenę należy skorzystać z bezpłatnej wyceny oferowanej przez naszą firmę.

Czy pozycjonowanie stosuje się jednorazowo?

Pozycjonowanie to proces długofalowy. Aby utrzymać miejsce na pierwszej stronie należy stale prowadzić działania pozycjonerskie.

Dlaczego warto pozycjonować stronę?

Ponieważ obecnie to jedna z najskuteczniejszych metod pozyskiwania nowych klientów i promocji marki.

Zamów darmową wycenę »